Operator în Limba Engleză - Dyninno

Operator în Limba Engleză

Publicat 24.09.2024 | Expiră 30.11.2024

Descriere job

Dacă vorbești fluent engleza, ești empatic și curios, devino Operator în Limba Engleză!

În calitate de Operator în Limba Engleză, sunteți pasionat de industria de turism, vă place să creați legături cu oamenii și aveți un talent înnăscut pentru rezolvarea problemelor.

Responsabilități:

  • Primirea și procesarea cererilor primite de la clienții internaționali interesați de achiziționarea de bilete de avion și pachete turistice.
  • Asistarea clienților în alegerea celei mai bune opțiuni.
  • Utilizarea unuia dintre cele mai avansate motoare de rezervări  de bilete de avion și excursii.
  • Construirea încrederii și a unei cooperări pe termen lung cu clienții.
  • Participarea la activități de formare și dezvoltare continuă.
  • Participarea la un program inițial de orientare profesională de 2 săptămâni.
  • Primirea de asistență 24/7 din partea unor formatori și mentori de clasă mondială.

Cerințe:

  • Nivel minim de engleză C1.
  • Flexibilitate în ceea ce privește orele de disponibilitate.
  • Rezistență la stres.
  • Bune abilități de negociere și comunicare.

Salariu:

  • Mediu $1500-$2500+ (salariu de baza+bonusuri)
Dyninno

Dyninno

7 anunțuri active

4.77

83 evaluări

Oportunități de avansare

Pachet salarial

Timp la birou vs. timp liber

Management

Proceduri și valori

Criterii job

Tip job Full-time
Orașe Chisinau